ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

 

«Про здоров’я дбай – призи вигравай»

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1.1. Організатором та Виконавцем Акції «Про здоров’я дбай – призи вигравай» надалі іменується – «Акція», є ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД», яке розташоване за адресою: Україна, м. Полтава, вул. Петра Дорошенка, 57.

1.2. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу. Ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.

1.3. Перед участю в Акції особа, яка виявила бажання взяти у ній участь, зобов’язана ознайомитися з цими Правилами. Виконання умов участі в Акції підтверджує факт ознайомлення та повну і безумовну згоду відповідної особи з цими Правилами.

1.4. Беручи участь в Акції, учасник добровільно погоджується з цими Правилами та умовами проведення Акції

1.5. Взяти участь в Акції мають право всі дієздатні, повнолітні фізичні особи, які постійно проживають на території України, надалі іменуються – «Учасники». В Акції забороняється брати участь співробітникам та представникам Організатора та Виконавця, афілійованим особам, членам сімей таких співробітників, представникам інших осіб, що мають безпосередній стосунок до організації та/або проведення цієї Акції, а також членам їхніх сімей. Також в Акції не можуть брати участь особи, чиї права та воля обмежені державою.

1.6. Термін проведення Акції 121 доба – з 00 годин 01 хвилини 20 січня 2020 року до 23 години 59 хвилин 20 травня 2020 року. Акція проводиться по всій території України (за виключенням тимчасово окупованих територій АР Крим, Луганської та Донецької області та зони проведення ООС). Організатор та Виконавець Акції не несуть відповідальності за вивезення Акційної продукції за територію проведення Акції. Подарунки вручаються Переможцям Акції лише в межах Території проведення Акції. По завершенню Періоду проведення Акції, зазначеного в пункті 1.6 Правил, Коди не реєструються.

1.7. Акція є розіграшем права на придбання за 0,01 (нуль гривень одну) копійку : смартфон Xiaomi mi 9T 6/64 – 2шт, Bluetooth колонка JBL Charge 4 Red – 1 шт, велосипед Rover Centurion Max 29″18″ 2019 – 1 шт, за 0,01 грн кожен.

Увага! Факт участі у Акції означає, що Учасник ознайомився, а також повністю і безумовно погодився з усіма умовами і Правилами Акції.

 1. ЗМІСТ АКЦІЇ. ПРИЗОВИЙ ФОНД.

2.1. Метою проведення Акції є просування продукції Організатора/Замовника, яка випускається під знаками для товарів і послуг ТМ «Козуб продукт» і проводиться з метою стимулювання кінцевих споживачів – фізичних осіб на придбання продукції та залучення уваги споживачів до даної продукції (надалі – «Продукція»), а саме:

– Пластівці вівсяні  ТМ Козуб продукт в коробці 0.5 кг

2.2. Фонд Заохочень Акції:

 • Bluetooth колонка JBL Charge 4 – 1 шт. (Подарунок №1);
 • Велосипед Rover Centurion Max 29″18″ 2019 – 1 шт. (Подарунок №2) ;
 • Смартфон Xiaomi mi 9T 6/64 – 2шт (Подарунок №3);

Кількість Подарунків Акції обмежена і зазначена в п. 2.2. цих Правил.

 

Характеристики Подарунків Акції визначаються на розсуд Організатора Акції та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах, або замінені на інші аналогічні товари. Подарунок Акції обміну та поверненню не підлягають. Заміна Подарунків №1, №2 та №3, Гарантованого подарунку Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

 

Під отриманням Подарунку №1, №2 та №3 мається на увазі право на придбання Подарунків за ціною 0,01 грн. (з ПДВ). Оплата за Подарунок відбувається на розрахунковий рахунок Виконавця за Рахунком-фактурою, що надсилається разом з Подарунком шляхом безготівкового перерахування.

 

Відповідальність Організатора обмежується вартістю та кількістю Подарунків, передбачених цими Правилами.

 

Організатор та Виконавець Акції не несуть ніякої відповідальності щодо подальшого використання Подарунків Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість Учасників скористатись наданими Подарунками Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції.

Оподаткування вартості Подарунків Акції проводиться відповідно до чинного законодавства України. Виконавець Акції проводить нарахування та сплату податку з доходів фізичної особи – Учасника Акції, що отримав Подарунок. В подальшому Замовник/Виконавець Акції не несе відповідальності стосовно зобов’язань Учасників Акції, які отримали Подарунки, щодо сплати податку з доходів фізичних осіб.

 

Подарунки Акції можуть бути отримані Учасниками Акції, що наділені правом на отримання такого Подарунку тільки на умовах цих Правил.

 

Організатор Акції має право змінювати кількість та перелік Подарунків, які розігруються в Акції, про що попередньо повідомляти в оновлених правилах Акції, які будуть розміщені на www.diamantltd.com.ua/rules

 

Замовник залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати умови Акції. Зміни набувають чинності з моменту опублікування змінених умов Акції на сайті www.diamantltd.com.ua/rules

 

2.3. Учасником акції – споживач в розумінні Закону України «Про захист прав споживачів» – є покупець продукції ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» який протягом терміну проведення Акції (згідно пункту 1.6):

 • придбає одну та більше одиниць продукції, яка бере участь у Акції згідно пункту 2.1;
 • знайде всередині пакування акційний код та зареєструє його сайті www.diamantltd.com.ua/promo.
 • Організатор /Виконавець Акції не несуть відповідальності за неможливість зареєструватися на Сайті  Акції  www.diamantltd.com.ua/promo з технічних причин, в тому числі через несправність техніки або нефункціонування провайдерів послуг зв’язку. Організатор/Виконавець має право відмовити в участі в Акції Учаснику, який невірно та/або не повністю зазначив необхідну інформацію на Сайті, а також Учаснику Акції, який не виконав інші вимоги цих Правил.
 • зберігає носії (упаковки) з кодами, які зареєстровані в Акції до кінця розіграшу та надає їх Організатору в разі виграшу.
 • в разі виграшу документально підтверджує свою особу, відсутність вікових та правових обмежень стосовно себе.

2.4. Переможці визначаються згідно зареєстрованого коду за допомогою незалежного сервісу www.random.org, серед усіх учасників, що виконали умови конкурсу в період з 20.01.2020 по 20.05.2020р.  Кожен приз розігрується за допомогою сервісу  www.random.org.

2.5 Дата проведення розіграшу серед усіх учасників, які зареєстрували коди до 20 квітня 2020 року – 27 травня 2020 року.

Розіграш Подарунків  проводиться Комісією у складі представників Організатора. Дані Учасників (а саме номер контактного мобільного телефону та Код) буде завантажено на незалежний сайт www.random.org. Учасник Акції, який знаходиться під порядковим номером №1, визнається Переможцем Акції.

Одночасно з Визначенням Переможця Акції визначають 10 (десять) резервних переможців зі списку, що буде автоматично сформований сервісом www.random.org. Такі резервні переможці у порядку черговості здобувають право отримати відовідний Подарунок у разі неможливості вручення такого Подарунку відповідному Учаснику, або якщо Учасник Акції, який здобув право на отримання Подарунку втратив набуте право з підстав, передбачених цими Правилами.

Остаточні результати визначення Переможця Акції фіксуються Комісією та відображаються у Протоколі, який складається представниками Замовника та Виконавця. Результати визначення Переможця Акції, зафіксовані Організатора  у Протоколі, є остаточними, з урахуванням особливостей визначення Резервних Переможців та такими, що не підлягають оскарженню.

 

2.6.Результати публікуються не пізніше 5 рабочих днів з дати визначення переможців на офіційному сайті  www.diamantltd.com.ua/peremozhci-akcij/ та на сторінках  компанії у соціальних мережах

 1. УМОВИ ТА ПОРЯДОК ОДЕРЖАННЯ ПОДАРУНКІВ

3.1. Протягом 10 (десяти) робочих днів з дати визначення Переможця Акції, Організатор Акції зв’язується з Переможцем Акції для підтвердження його особи за номером контактного телефону, вказаним учасником в процесі реєстрації коду на сайті.

Організатор не несе відповідальності в разі неможливості зв’язатися з Переможцем Акції за вказаним номером телефону  в десятиденний термін з моменту проведення розіграшу.

3.2 Вручення призу переможцям проводиться за допомогою логістичної компанії Нова Пошта.Для отримання Подарунку №1, Подарунку №2 та Подарунку №3 Учасник Акції, який здобув право на отримання відповідного Подарунку зобов’язаний:

 • протягом 7 (семи) календарних днів з моменту отримання від Виконавця повідомлення (смс), надати зворотній зв’язок (Виконавець Акції зв’язується з Переможцем за допомогою дзвінка) та підтвердити свою згоду та можливість отримати Подарунку №1, Подарунку №2 та Подарунку №3, через найближче відділення Нової Пошти та контактні дані отримувача на електронну адресу nk@diamantltd.com.ua;
 • додатково, для отримання Подарунку №1, №2 та №3, учасник повинен надіслати Виконавцю в електронному вигляді свої персональні дані (персональні дані включають в себе: копію паспорта громадянина України (всі сторінки із записами), копію картки фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний номер), а для осіб, що відмовилися від ідентифікаційного номера – копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу на електронну адресу nk@diamantltd.com.ua.

 

3.3. Організатор має повне право відмовити в наданні Подарунка у випадку неподання Учасником повної інформації, подання недостовірної інформації, відсутності в учасника пакування з кодом, який був зареєстрований в акції та виграв, а також у випадку недотримання Учасником інших положень цих Правил та чинного законодавства України.

3.4. У випадку неможливості зв’язатися з переможцем у визначені дати або відмови Учасника від права на отримання Подарунка, Організатор на власний розсуд розпоряджається Подарунком.

3.5. Учасник не матиме права на отримання Подарунка, якщо він звернеться з приводу його отримання після 20 червня 2020 року. Після 20 червня 2020 року всі права на отримання Подарунків в межах Акції втрачаються.

3.6. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Подарунку Акції.

Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє права на одержання Подарунку Акції. При цьому, Учасник Акції, який здобув право на отримання Подарунку Акції вважається таким, що відмовився від отримання відповідного Подарунку та не має права на одержання від Замовника/Виконавця Акції будь-якої компенсації.

3.7. Учасник Акції, який здобув право на отримання Подарунку Акції втрачає набуте ним право на отримання Подарунку без будь-яких компенсацій, в тому числі грошової, у наступних випадках, не залежно від того у який час стали відомими вказані обставини:

–  Учасник Акції відмовляється надавати необхідні дані та інформацію, вказані у цих Правилах, або надав некоректні/фальсифіковані персональні дані;

–  якщо Учасника Акції визнано порушником до моменту вручення йому Подарунку;

–  якщо Учасник Акції, який здобув право на отримання Подарунку у встановлений даними Правилами період не надасть підтвердження можливості отримання належного йому Подарунок, з незалежних від Замовника/Виконавця причин та у випадку, якщо Учасник Акції, який здобув право на отримання Подарунку після закінчення терміну, протягом якого він повинен надати зворотній зв’язок у, не надає такий зворотній зв’язок, Учасник Акції втрачає право на отримання Подарунку, та наступним Учасником Акції, який здобув право на отримання Подарунку, визнається наступний Учасник, з резервних переможців зі списку, що був автоматично сформований сервісом www.random.org:

 У випадку, якщо Учасник Акції, який здобув право на отримання Подарунку, за певними причинами незалежними від Замовника/Виконавця, не має можливості одержати Подарунку, або відмовляється від Подарунку, він не має права на одержання будь-якої компенсації.

3.8. Організатор Акції залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками, за винятком випадків, вказаних в даних Правилах.

3.9. У випадку, якщо Учасник з певних причин, не залежних від Організатора, не отримав Подарунка, він не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації. Всі Подарунки не мають грошового еквівалента і обміну та поверненню не підлягають.

3.10. Результати розіграшу є остаточними й оскарженню до Організатора та Виконавця не підлягають.

 1. УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ.

4.1. Визначення Учасників Акції, які отримують право на Подарунок, буде проводитись Організатором та Виконавцем Акції з використанням спеціального обладнання (комп’ютера), з використанням незалежного онлайн сервісу www.random.org, робота якого заснована на принципі випадкового визначення переможця, під відеозапис з екрану за допомогою програми HyperCam.

5 ІНШІ УМОВИ.

5.1. Організатор Акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації він дотримуватиметься усіх положень чинного законодавства України щодо нерозголошення особистої інформації, окрім випадків передбачених даними Правилами. Своєю участю в Акції Учасники погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографічні, аудіовізуальні зображення, відео з ними та інші матеріали (окрім номерів мобільних телефонів) можуть публікуватися та використовуватися у друкованих аудіо- та відеоматеріалах в рекламних цілях на території всього світу, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься. Крім того, Учасники погоджуються давати рекламні інтерв’ю про участь в Акції, і зокрема на радіо, телебаченні та інших засобах масової інформації або зніматися для виготовлення графічних рекламних матеріалів без виплати їм будь-якої винагороди. При цьому всі виключні майнові авторські та суміжні права на використання об’єктів інтелектуального права, створених за участю Учасників, включаючи, але не обмежуючись: права на відтворення (і зокрема тиражування), на поширення, на імпорт, на публічний показ, на публічне виконання (сповіщення), на передачу в ефір, на повідомлення загалу по кабелю, на переклад, на переробку, монтажу є власністю Організатора. Учасники автоматично дають згоду на подальшу передачу таких майнових прав на об’єкти права інтелектуальної власності, створені за їхньою участю, з моменту їхньої участі в Акції, шляхом публікації першого фото або відео з продукцією «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» у соц.мережах.

5.2. Учасник Акції надає дозвіл (згоду) на отримання від Організатора Акції  СМС повідомлень, повідомлень через месенджери (в т.ч. рекламного та/або комерційного характеру) та/або електронних листів (в т.ч. рекламного та/або комерційного характеру) та/або повідомлень у соціальних мережах відповідно за номером мобільного телефону, за адресою електронної пошти, за адресою профілю у соціальних мережах, які такий Учасник вказав під час заповнення реєстраційної форми для участі в акції.

5.3. Беручи участь в конкурсі Учасники дають свою згоду (без додаткового письмового повідомлення) на збір, обробку та використання персональних даних таких учасників, наданих учасниками або взятих з сайтів та соціальних мереж таких учасників, виключно в рамках і з метою проведення даного конкурсу. Збір, обробка або використання персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров’я чи статевого життя, – не проводиться.

5.4 Ці Правила Акції розміщуються в мережі інтернет на сайті  www.diamantltd.com.ua/rules

5.5. Організатор та Виконавець залишають за собою право вносити зміни в дані Правила з обов’язковим їхнім розміщенням в мережі інтернет на сайті  www.diamantltd.com.ua/rules та оголошенням про те на офіційній сторінці компанії у соціальній мережі Фейсбук.

5.6 У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції.

5.7 Організатор не несе відповідальності за достовірність наданої Учасниками інформації щодо контактів з ними.

5.8. Ця акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом. Ці умови не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.

5.9 Придбання продукції ТОВ “Фірма ДІАМАНТ ЛТД” не є оплатою грошових коштів за участь в акції.

 1. ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

6.1. Акція проводиться на всій території України (за винятком тимчасово окупованої території відповідно до Закону України від 15.04.2014 № 1207-VII та території проведення ООС)

 1. ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім’я, прізвище, номер мобільного телефону тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою, пов’язаною з підготовкою, участю та проведенням Акції “Корисне вживай – призи вигравай”, а також з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п’ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.

Enter your contact information and we will contact you during business hours

 • Required field